"Unification in Diversity" - Projekt Szkoły Wyróżniony na Ogólnopolskim Konkursie Selfie +

Warszawa, 1 lutego 2024 r. - Z ogromną dumą informujemy, że nasz szkolny projekt "Unification in Diversity", koordynowany przez Magdalenę Pabian, został uhonorowany w konkursie Selfie+ za zdjęcie "Portugalskie Skrzydła Erasmusa: Mewy Nad Porto". Projekt zdobył wyróżnienie w kategorii „Wartości Europejskie w Nowej Perspektywie – Ekologia”, co jest nie tylko wielkim zaszczytem, ale także potwierdzeniem zaangażowania naszej szkoły w promowanie wartości europejskich i ekologicznych.

Zdjęcie, które przyniosło nam to prestiżowe wyróżnienie, stanowi doskonały przykład inspirującej pracy, emanującej pozytywną energią. Jest to dowód na to, że nasza społeczność szkolna jest pełna talentu i zaangażowania, które przyczyniają się do rozwoju dziedziny edukacyjnej.

Wręczenie nagród odbyło się podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego na PGE Narodowym w Warszawie, co stanowiło doskonałą okazję do świętowania naszego sukcesu w gronie innych utalentowanych instytucji. Wydarzenie to było nie tylko momentem uznania dla naszego projektu, ale również szansą na wymianę doświadczeń i inspiracji z innymi uczestnikami.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, organizator konkursu, w swojej wiadomości skierowanej do naszej szkoły, wyraziła pełne uznania słowa za nasze zaangażowanie i talent. To ogromne wyróżnienie dla całej społeczności szkolnej i potwierdzenie, że praca, którą wkładamy w nasze projekty, ma realny wpływ na promowanie ważnych wartości.

Dziękujemy i gratulujemy Magdalenie Pabian, koordynatorce projektu "Unification in Diversity", za jej nieustające zaangażowanie i pasję, które przyczyniły się do tego sukcesu. Jest to inspiracja dla nas wszystkich do dalszego działania i realizacji kolejnych udanych projektów.