Dzień: 11.06.2024 (wt.) |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Sala | Zastępca | Uwagi |
1, 08:00-08:45 | Boratyńska Anna | 2w | Język polski | | Uczniowie przychodzą później | Klasa na 9.45 |
1, 08:00-08:45 | Buchwald Kazimierz | 3A|wr1 | wykonywanie badań technicznych | | Uczniowie przychodzą później | Grupa na 9.45 |
1, 08:00-08:45 | Ignaciak Ewa | 3B | Matematyka | | Uczniowie przychodzą później | Klasa na 9.45 |
1, 08:00-08:45 | Kisielkiewicz Dariusz | 3D|t.enerodna | pracownia użytkowania i obsługi urządzeń i systemów energetyki odnawialnej | | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Krupa Waldemar | 2C | podstawy mechatroniki | 107 | Uczniowie przychodzą później | Klasa na 8.50 |
1, 08:00-08:45 | Nowosielska Magdalena | 4C|j_niem_uz2 | Język niemiecki | | Uczniowie przychodzą później | Klasa na 8.50 |
1, 08:00-08:45 | Pabian Magdalena | 1E|j_ang_w1 | Język angielski | | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Wojtyra-Spławska Monika | 1B|j_ang_w2 | Język angielski | 206 | Uczniowie przychodzą później | Grupa na 8.50 |
1, 08:00-08:45 | Wojtyra-Spławska Monika | 1A|j_ang_w2 | Język angielski | 206 | Uczniowie przychodzą później | Grupa na 9.45 |
2, 08:50-09:35 | Boratyńska Anna | 2w | Język polski | | Uczniowie przychodzą później | Klasa na 9.45 |
2, 08:50-09:35 | Brzozowska Jola | 1A|wf1 | Wychowanie fizyczne | | Uczniowie przychodzą później | Grupa na 9.45 |
2, 08:50-09:35 | Buchwald Kazimierz | 3A|wr1 | wykonywanie badań technicznych | | Uczniowie przychodzą później | Grupa na 9.45 |
2, 08:50-09:35 | Ignaciak Ewa | 3D | Matematyka | | Uczniowie przychodzą później | Klasa na 9.45 |
2, 08:50-09:35 | Jagiełło Sylwia | 1E | Chemia | 310 | Okienko dla uczniów | |
2, 08:50-09:35 | Kisielkiewicz Dariusz | 4D|t_enrodna2 | pracownia użytkowania i obsługi urządzeń i systemów energetyki odnawialnej | 301 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
2, 08:50-09:35 | Krupa Waldemar | 3C|gr1 | pracownia diagnostyki i naprawy urządzeń mechatronicznych | | Uczniowie przychodzą później | Grupa na 10.40 |
2, 08:50-09:35 | Miszkiewicz Marta | 3B | wprowadzenie do druku cyfrowego | | Uczniowie przychodzą później | Klasa na 9.45 |
2, 08:50-09:35 | Nowosielska Magdalena | 2D|j_niem_uz1 | Historia | 211 | Wilk Piotr | |
2, 08:50-09:35 | Pabian Magdalena | 2C|j_ang_w1 | Język angielski | C-113 | Uczniowie przychodzą później | Grupa na 9.45 |
2, 08:50-09:35 | Wojtyra-Spławska Monika | 2B|j_ang_w1 | Wychowanie fizyczne | 206 | Mateuszów Zbigniew | |
3, 09:45-10:30 | Boratyńska Anna | 2B | Historia | 308 | Wiszowaty Marcin | za nieobecny oddział |
3, 09:45-10:30 | Brzozowska Jola | 2w|wf1 | Wychowanie fizyczne | | Uczniowie przychodzą później | Grupa na 10.40 |
3, 09:45-10:30 | Ignaciak Ewa | 2C | Język niemiecki | 111 | Janic Magdalena | |
3, 09:45-10:30 | Jagiełło Sylwia | 3A | Język angielski | 103 | Naumowicz Bartosz | |
3, 09:45-10:30 | Kisielkiewicz Dariusz | 4D|t_enrodna2 | pracownia użytkowania i obsługi urządzeń i systemów energetyki odnawialnej | 301 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
3, 09:45-10:30 | Krupa Waldemar | 3C | urządzenia i systemy mechatroniczne | | Uczniowie przychodzą później | Klas ana 10.40 |
3, 09:45-10:30 | Miszkiewicz Marta | 4B|gr2 | pracownia przygotowania materiałów graficznych | 207 | Bączek Małgorzata | Złączenie grup |
3, 09:45-10:30 | Nowosielska Magdalena | 4A | Matematyka | 211 | Piwowar Dorota | |
3, 09:45-10:30 | Wojtyra-Spławska Monika | 2az | Język angielski | 303 | Kucner Bartosz | |
4, 10:40-11:25 | Boratyńska Anna | 2D | Biologia | 308 | Sładczyk Marzena | za nieobecny oddział |
4, 10:40-11:25 | Ignaciak Ewa | 3B | Język angielski | | Naumowicz Bartosz | |
4, 10:40-11:25 | Jagiełło Sylwia | 3D | Język niemiecki | | Traczuk Marzena | |
4, 10:40-11:25 | Kisielkiewicz Dariusz | 4D|t_enrodna2 | pracownia użytkowania i obsługi urządzeń i systemów energetyki odnawialnej | 301 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
4, 10:40-11:25 | Krupa Waldemar | 3C | Język polski | | Palińska Aneta | Za 8 lekcję |
4, 10:40-11:25 | Miszkiewicz Marta | 4B|gr2 | pracownia przygotowania materiałów graficznych | 207 | Bączek Małgorzata | Złączenie grup |
4, 10:40-11:25 | Nowosielska Magdalena | 3am|j_obc_zaw | język obcy zawodowy | 211 | Soćko Jolanta | Złączenie grup |
4, 10:40-11:25 | Wojtyra-Spławska Monika | 2am | Wychowanie fizyczne | 206 | Dzik Marek | |
4, 10:40-11:25 | Żochowski Krystian | 1C|P_M2 | Język niemiecki | PT2 | Janic Magdalena | |
5, 11:40-12:25 | Ignaciak Ewa | 1D | Historia | | Wilk Piotr | Za 7 lekcję |
5, 11:40-12:25 | Jagiełło Sylwia | 3B | Język niemiecki | 111 | Traczuk Marzena | |
5, 11:40-12:25 | Kisielkiewicz Dariusz | 4D|t_enrodna2 | pracownia użytkowania i obsługi urządzeń i systemów energetyki odnawialnej | 301 | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
5, 11:40-12:25 | Krupa Waldemar | 4C | urządzenia i systemy mechatroniczne | | Uczniowie zwolnieni do domu | Klasa do domu. Uczniowie czekający na religię - zajęcia biblioteczne |
5, 11:40-12:25 | Miszkiewicz Marta | 4B|gr2 | pracownia przygotowania materiałów graficznych | 207 | Bączek Małgorzata | Złączenie grup |
5, 11:40-12:25 | Pabian Magdalena | 2w|ang2 | Język angielski | | Uczniowie zwolnieni do domu | Grupa do domu |
5, 11:40-12:25 | Wojtyra-Spławska Monika | 1w | Język angielski | 206 | Kucner Bartosz | |
5, 11:40-12:25 | Żochowski Krystian | 1C | Wychowanie fizyczne | PT2 | Rząsa Robert | |
6, 12:30-13:15 | Boratyńska Anna | 2C | podstawy mechatroniki | 305 | Gancarek Lech | za nieobecny oddział |
6, 12:30-13:15 | Buchwald Kazimierz | 3A | Język polski | 117 | Palińska Aneta | |
6, 12:30-13:15 | Jagiełło Sylwia | 2D | Chemia | 310 | Uczniowie zwolnieni do domu | Klasa do domu |
6, 12:30-13:15 | Krupa Waldemar | 4C | urządzenia i systemy mechatroniczne | | Uczniowie zwolnieni do domu | Klasa do domu. Uczniowie czekający na religię - zajęcia biblioteczne |
6, 12:30-13:15 | Miszkiewicz Marta | 1B|t.gripolcy | Język niemiecki | 114 | Traczuk Marzena | |
6, 12:30-13:15 | Pabian Magdalena | 2w|ang2 | Język angielski | | Uczniowie zwolnieni do domu | Grupa do domu |
6, 12:30-13:15 | Wojtyra-Spławska Monika | 3am | elektryczne i elektroniczne wyposażenie pojazdów samochodowych | 206 | Koszel Piotr | |
6, 12:30-13:15 | Żochowski Krystian | 1C | Historia | PT2 | Wilk Piotr | |
7, 13:20-14:05 | Jagiełło Sylwia | 1B | Wychowanie fizyczne | 310 | Mateuszów Zbigniew | |
7, 13:20-14:05 | Kisielkiewicz Dariusz | 3D|t.enerodna | narzędzia i zasady eksploatacji systemów energetyki odnawialnej | | Okienko dla uczniów | |
7, 13:20-14:05 | Miszkiewicz Marta | 4B|gr1 | pracownia grafiki 3D | 207 | Zdanowicz Lesław | Złączenie grup |
7, 13:20-14:05 | Nowosielska Magdalena | 2B|j_niem_w1 | Język angielski | 211 | Naumowicz Bartosz | Złączenie grup |
7, 13:20-14:05 | Nowosielska Magdalena | 2A|j_niem_w1 | Język niemiecki | 211 | Okienko dla uczniów | |
7, 13:20-14:05 | Nowosielska Magdalena | 2E|j_niem_w1 | Język niemiecki | 211 | Soćko Jolanta | Złączenie grup |
7, 13:20-14:05 | Nowosielska Magdalena | 2C|j_niem_w1 | Język angielski | 211 | Naumowicz Bartosz | Złączenie grup |
7, 13:20-14:05 | Nowosielska Magdalena | 2D|j_niem_w2 | Język angielski | 211 | Naumowicz Bartosz | Złączenie grup |
7, 13:20-14:05 | Pabian Magdalena | 2D|j_ang_w1 | Język angielski | C-113 | Uczniowie zwolnieni do domu | Grupa do domu |
7, 13:20-14:05 | Wilk Piotr | 1D | Historia | | Uczniowie zwolnieni do domu | Klasa do domu. Lekcja przeniesiona na 5 godzinę lekcyjną |
7, 13:20-14:05 | Wojtyra-Spławska Monika | 2A|j_ang_w2 | Język angielski | 206 | Uczniowie zwolnieni do domu | Grupa do domu |
8, 14:10-14:55 | Jagiełło Sylwia | 1A | Chemia | 310 | Uczniowie zwolnieni do domu | Klasa do domu |
8, 14:10-14:55 | Miszkiewicz Marta | 4B|gr1 | pracownia grafiki 3D | 207 | Zdanowicz Lesław | Złączenie grup |
8, 14:10-14:55 | Nowosielska Magdalena | 2D|j_niem_uz1 | Język niemiecki | 211 | Uczniowie zwolnieni do domu | Klasa do domu |
8, 14:10-14:55 | Pabian Magdalena | 2C|j_ang_w1 | Język angielski | C-113 | Uczniowie zwolnieni do domu | Grupa do domu |
8, 14:10-14:55 | Palińska Aneta | 3C | Język polski | | Uczniowie zwolnieni do domu | Klasa do domu. Lekcja przeniesiona na 4 godzinę lekcyjną |
9, 15:00-15:45 | Pabian Magdalena | 2D|j_ang_w1 | Język angielski | C-113 | Uczniowie zwolnieni do domu | Grupa do domu |