SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Małe Centrum Biblioteczne Goethe -Institut przy bibliotece szkolnej ZST „Mechanik” zaprasza nauczycieli germanistów na szkolenie:

INTERAKTYWNIE I KOOPERATYWNIE NA LEKCJI STACJONARNEJ I ZDALNEJ.

© Goethe-Institut Krakau

pt., 26.11.2021, 15.00-18.15

ZST "Mechanik" w Jeleniej Górze

ul. Obrońców Pokoju 10
Jelenia Góra

Cykl szkoleń #krk_vernetzt

Na zajęciach językowych chodzi o to, aby zachęcić uczestniczących do aktywności językowej, do interakcji z innymi oraz do kooperatywnej współpracy. Podczas warsztatu przedstawimy kilka wybranych strategii w oparciu o autentyczne przykłady z zajęć lekcyjnych. Aby je zastosować nie trzeba zmieniać całej koncepcji lekcyjnej, gdyż te techniki można włączyć do dotychczasowych zajęć bez większego nakładu pracy.

Referentka: Beata Hadasz

Zgłoszenia do 19.11.2021:
Marzena Traczuk
traczukzst@wp.pl