Mobilni zawodowo - zagraniczne praktyki zawodowe

Mobilni zawodowo - zagraniczne praktyki zawodowe. Uczniowie ZST „Mechanik” w Jeleniej Górze po raz kolejny przygotowują się na wyjazd na praktyki zawodowe w ramach unijnego projektu Erasmus +  w ramach projektu Erasmus+. 25 lutego 2024r  grupa młodzieży wyjeżdża na 4- tygodniowe praktyki do Niemiec do Berlina. W tej edycji projektu na praktyki wyjeżdżają uczniowie w zawodach technik mechanik, technik budownictwa, oraz uczniowie z klas szkoły branżowej I stopnia. Dnia 12. 02.2024r. odbyło się zebranie informacyjne dla rodziców i uczniów biorących udział w projekcie Erasmus + „ Mobilni zawodowo”. 23.03.2024r wyjeżdża kolejna grupa uczniów - technik mechatronik do Saragossy do Hiszpanii. Po zakończonych praktykach w Niemczech i w Hiszpanii uczniowie otrzymają certyfikaty EU. Trzymamy kciuki za naszą młodzież.  Koordynator projektu Marzena Traczuk