FINDER Sp. z o.o.  - NOWY PARTNER  ZST „MECHANIK” W JELENIEJ GÓRZE

Miło jest Nam poinformować, że firma Finder Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu dołączyła do grona partnerów Naszej Szkoły.

Finder jest jednym z producentów przekaźników o największej liczbie dopuszczeń i certyfikatów na całym świecie. Gwarantuje to wysoki stopień niezawodności we wszystkich rodzajach aplikacji.

Finder to europejska firma z międzynarodową siecią obejmującą 28 oddziałów w Europie i na całym świecie.

Firma Finder przywiązuje dużą wagę do ludzi, dobrych relacji i jakości swoich produktów.

Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za pomoc i wsparcie rzeczowe otrzymane od Firmy tj. przekaźniki, styczniki oraz zasilacze impulsowe. Przekazany Szkole sprzęt będzie wykorzystywany na zajęciach w pracowniach mechatronicznych i w dużej mierze przyczyni się do podniesienia jakości nauczania w zawodzie technik mechatronik. Wyrażamy głęboką wdzięczność za życzliwość, życząc jednocześnie powodzenia w realizacji nowych przedsięwzięć.