Najładniejsza choinka klasowa

W dniu 22 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs „Na najładniejszą choinkę klasową”. Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski. Każda klasa miała za zadanie udekorować świąteczne drzewko. Do rywalizacji zgłosiło się 11 klas. Komisję konkursową stanowili uczniowie nauczyciele w składzie: Piotr Wilk, Marzena Traczuk, Sylwia Jagiełło. Jury brało pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonywanych ozdób, oryginalność dekoracji oraz walory artystyczne i estetyczne ubioru świątecznego drzewka. Komisja ustaliła miejsca:

Klasa Miejsce

„Choinka Budowlańców” 2D 1 miejsce

4C5 2A 3C 2 miejsce

4F5 2B 3A 3 miejsce

4D 4 miejsce

4D5 3B 5 miejsce

1D 6 miejsce

Wszystkie choinki były niesamowite, dziękujemy za przygotowanie w nagrodę każda klasa dostała słodki upominek. Za zdjęcia dziękujemy Panu Bartoszowi Kucnerowi.