LGD Partnerstwo Ducha Gór

LGD Partnerstwo Ducha Gór rozpoczęło prace nad nową Lokalną Strategią Rozwoju LGD 2023-27 🙌 Pierwszy etap konsultacji społecznych skupia się na analizie potrzeb, problemów, wyzwań oraz uwarunkowań a także na stworzeniu wizji rozwoju i celów 👏

💥 Do konsultacji społecznych może dołączyć każdy z Was! Dlaczego warto to zrobić? Bo to, jak będzie wyglądała Strategia Rozwoju zależy także od Ciebie! 🤲 

➡ Jak mówi LGD, nowa strategia ma być partnerska i innowacyjna. Skupiona na czystym środowisku i dobrej, czystej energii. Ma reagować na zjawisko starzejącego się społeczeństwa oraz opierać się na cyfrowych technologiach 🙌

💥 Każdy kto chce mieć wpływ na kształt Lokalnej Strategii Rozwoju LGD na najbliższe lata powinien wziąć udział w konsultacjach. Na poniżej grafice znajdziecie informacje kiedy, gdzie i o której godzinie będą się one odbywać.

🤲 Zapraszam wszystkich do udziału! Zwłaszcza mieszkańców Jeleniej Góry - w najbliższy piątek, 27 maja w Zespole Szkół Technicznych "Mechanik" 🙌