Koniec Roku Szkolnego 25/26

26 czerwca o godzinie 9.00 na dziedzińcu pożegnaliśmy kolejny rok
szkolny. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne
oraz wyjątkowy gość - pan Andrzej Marchowski, Radny Rady Miejskiej Jeleniej
Góry.
Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i wspólnym odśpiewaniu hymnu
głos zabrał dyrektor szkoły, pan Piotr Wilk. Podziękował wszystkim za
zaangażowanie, wytrwałość i całoroczną pracę, gratulując osiągniętych
sukcesów.
Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom, a
także dyplomy za udział w zawodach sportowych oraz konkursach. Na
szczególne uznanie zasłużyli wyróżniający się uczniowie z każdej klasy
technikum, którzy otrzymali vouchery do restauracji McDonald ’s w Jeleniej
Górze. Z kolei najlepsi uczniowie ze szkoły branżowej 1 stopnia zostali
obdarowani praktycznymi bidonami. Serdecznie dziękujemy firmie McDonald
Jelenia Góra za ufundowanie upominków i wsparcie naszej uroczystości.
Na zakończenie pan Piotr Wilk życzył wszystkim słonecznych, radosnych i
przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Odpocznijcie i nabierzcie sił przed
nowym rokiem szkolnym. Do zobaczenia 1 września!