Zawody w tenisie stołowym

Przez ostatnie trzy dni (02-04.10.2023 r.) nasza szkoła miała zaszczyt gościć najlepszych tenisistów stołowych naszego powiatu w ramach rywalizacji sportowej szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. 

W ostatnim dniu zawodów nasz reprezentant Damian Gruszka z klasy 4c po raz kolejny pokazał ponadprzeciętne umiejętności pewnie pokonując każdego pretendenta do zdobycia mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym. Pierwsza rakieta "Mechanika" pod czujnym okiem opiekuna mgr Marka Dzika wygrała wszystkie spotkania i zajęła I miejsce w rywalizacji sportowej szkół ponadpodstawowych.

Klasyfikacja końcowa chłopców: 

1. Gruszka Damian     ZST "Mechanik"

2. Aleshko Yahor          ZS Elektronicznych

3. Jaczenia Michał        ZS Elektronicznych

4. Dusznik Kacper      ZST "Mechanik"

Ze sportowymi pozdrowieniami.