Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W sposób wyjątkowo szczególny zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Naszymi honorowymi gośćmi byli min. wiceminister Edukacji Marzena Machałek, Dolnośląski Wicekurator Oświaty Janusz Wrzal, Menadżer Do Spraw Strefowego Klastra Edukacyjnego przy Kamiennogórskiej Strefie Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości Wanda Kozyra oraz Dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Miasta Jeleniej Góry Piotr Iwaniec.

Na forum wystąpiła Pani Minister Marzena Machałek gratulując uczniom i nauczycielom osiągnięć i sukcesów, zważywszy na trudny czas pandemii. Pani Minister przedstawiła projekty rządowe dotyczące wsparcia ekonomicznego i sprzętowego dla szkolnictwa zawodowego. Następnie w uroczysty sposób wręczyła nagrody najzdolniejszym uczniom, wolontariuszom, wybitnym sportowcom i uzdolnionym grafikom.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny pt. Szkoda spóźnić się na wakacje przygotowany przez uczniów i polonistki Anetę Palińska i Iwonę Janicką. W salwach śmiechu Dyrektor Piotr Wilk obwieścił dzwonkiem koniec roku szkolnego 2021/2022. Do zobaczenia po wakacjach!