UCZNIOWIE ZST „MECHANIK” POZNAJĄ NOWE TECHNOLOGIE

W dniu 25.09.2023 r uczniowie kierunków: Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
i Technik mechatronik mieli okazję zapoznać się z produktami firmy SCHRACK TECHNIK POLSKA. Do szkoły przybył pojazd szkoleniowy firmy, w którym Kierownik Biura Handlowego Dolny Śląsk Pan inż. Michał Kowalewski zapoznał naszych przyszłych techników z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie elektrotechniki, danych/SAT, bezpieczeństwa, budownictwa i oświetlenia.  Uczniowie mieli możliwość zgłębić swoją wiedzę techniczną, co będzie procentowało podczas egzaminów zawodowych jak również w przyszłej karierze zawodowej. 

Schrack Technik jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w dystrybucji innowacyjnych produktów w zakresie szeroko pojętej elektrotechniki. Główna siedziba firmy znajduje się w Austrii. Paleta produktowa Schrack Technik jest od lat stale poszerzana. Tak też Schrack Technik stał się wiodącym przedsiębiorstwem zaopatrującym w elektrotechnikę klientów Centralnej i wschodniej Europy.  Paleta produktów jest bardzo różnorodna, podążająca za najnowszymi technologiami.