Tytuł Mistrza Polski dla naszego ucznia!!!

Nasz uczeń Dawid Bałos uczęszczający do klasy 3E5 technik mechatronik w zawodach „Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych” odbywających się w Bydgoszczy w dniach 14-18.07.2021 wywalczył pierwsze miejsce zdobywając tytuł Mistrza Polski, a także został rekordzistą Polski w konkurencji karabin sportowy 60 strzałów leżąc.

Drugim medalem zdobytym przez Dawida jest medal brązowy, a także przyznanie drugiego Kółka Olimpijskiego za zajęcie trzeciego miejsca w konkurencji karabin sportowy 3x30 polegającej na oddaniu 30 strzałów ocenianych z każdej z trzech postaw strzeleckich (klęcząc, leżąc, stojąc). Ostatnim osiągnięciem jest ukończenie konkurencji karabin pneumatyczny 50 strzałów na siódmym miejscu.

Dawid należy do klubu BK Jelenia Góra, a jego trenerem jest Zigniew Bogacki, należy do składu Kadry Wojewódzkiej jak i Kadry Narodowej.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną klubu: https://www.facebook.com/Bractwo-Kurkowe-Ziemi-Jeleniogórskiej-104056198073081