Tomek Jóźwiak srebrnym medalistą w boksie

🏆 Tomek Jóźwiak srebrnym medalistą 77. Mistrzostw Dolnego Śląska w boksie 🏆

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczeń klasy 1B Tomasz Jóźwiak zdobył srebrny medal podczas 77. Mistrzostw Dolnego Śląska w boksie 🥊 w kategorii kadet (63 kg). Tomek kształci się w klasie o profilu grafiki i poligrafii cyfrowej, od czterech lat trenuje boks w klubie Red Fighters i reprezentuje Jelenią Górę w różnych turniejach. Tomek, jak przystało na prawdziwego fightera, jest świetnym uczniem, kolegą, a przy tym znakomitym sportowcem 🏅, którego upór i samodyscyplinę mogą podziwiać jego koleżanki i koledzy z klasy i ze szkoły 🏆

Tomku, bardzo Ci gratulujemy 👏🤝💪 i jesteśmy dumni, że jesteś częścią społeczności ZST Mechanik. Ogromne gratulacje kierujemy w stronę rodziców, a także trenera i klubu Tomka.

Życzymy Ci dalszych sukcesów 🎉

Dyrekcja, Nauczyciele, Wychowawca oraz cała społeczność Zespołu Szkół Technicznych „Mechanik”.