Szlachetna Paczka w ZST Mechanik

Szlachetna Paczka w ZST Mechanik W tym roku w naszej szkole rusza akcja Szlachetna Paczka. Link do strony, na której są szczegółowe informacje o tej inicjatywie to: https://www.szlachetnapaczka.pl/ Organizujemy zbiórkę produktów dla 75-letniej Pani Katarzyny. Zbiórka trwa do 9.12.2021 r., a dary należy przynosić do sali 208 bądź do swoich wychowawców. Poniżej opis potrzeb Pani Katarzyny. Został on przygotowany przez wolontariuszy Szlachetnej Paczki: 1. Żywność trwała: cukier, herbata, kasza, konserwy mięsne i rybne, makaron, mąka, dżem, ryż, olej 2. Środki czystości: mydło / żel myjący, płyn do mycia naczyń, płyn do płukania, szampon, proszek do prania, płyny czyszczące, odzież 3. Odzież: Sweter - rozmiar: L (nowy), obuwie (kozaki/buty zimowe) - rozmiar: 40 (nowe) 4. Brakujące sprzęty gospodarstwa domowego: odkurzacz Więcej informacji u p. Moniki Wojtyry-Spławskiej i p. Piotra Koszela Zachęcamy całą społeczność ZST Mechanik do pomocy 😊