Szlachetna Paczka w ZST "Mechanik"

W tym roku w naszej szkole rusza kolejna edycja akcji Szlachetna Paczka. Organizujemy zbiórkę produktów dla 72-letniego Pana Jana. Zbiórka trwa do 08.12.2022 r., a dary należy przynosić do sali 208 bądź do swoich wychowawców Poniżej opis potrzeb Pana Jana. Został on przygotowany przez wolontariuszy Szlachetnej Paczki:

1. Żywność trwała: cukier, herbata, kasza, konserwy mięsne i rybne, makaron, mąka, dżem, ryż, olej, owoce i warzywa w puszkach

2.Środki czystości: mydło / żel myjący, płyn do mycia naczyń, płyn do płukania, szampon, proszek do prania, płyny czyszczące, pampersy na dzień i na noc rozmiar M firmy Seni

3. Odzież: kurtka lekka, puchowa w rozmiarze 176 cm (rozmiar XL) 4. Brakujące wyposażenie mieszkania: prześcieradło rozmiar 160x200, pościel rozmiar 160x200, ręczniki rozmiar 70x130 5. Szczególne potrzeby: spodnie dresowe (bez ściągaczy, rozmiar 176 cm), pianka do mycia firmy Seni, krem Mediderm, chusteczki nawilżone, waciki, gaziki, podkłady 60x60

Zachęcamy całą społeczność ZST Mechanik do pomocy.

W ubiegłym roku wykazaliście się wielką ofiarnością i otwartymi sercami.

Możecie działać klasami, a także indywidualnie. Skrzyknijcie znajomych.

Liczymy na Was ❤❤❤

Więcej informacji u p. Moniki Wojtyry-Spławskiej i p. Piotra Koszela