SZACHY DRUŻYNOWE - LICEALIADA

Dnia 24.11.2023 r. nasza szkoła brała udział w kolejnych zawodach sportowych w ramach rywalizacji szkół ponadpodstawowych naszego powiatu organizowanych przez Zespół Placówek Pozaszkolnych - Centrum Wspierania Uzdolnień w Jeleniej Górze.

Tym razem nasi uczniowie stanęli do walki w pojedynkach szachowych. Nasza reprezentacja w składzie: Bukiet Mikołaj, Danielski Marcin, Michalak Katarzyna, Wowk Kacper musiała ustąpić miejsca uczniom, którzy na co dzień regularnie trenują w swoich klubach potyczki szachowe. W rezultacie po pojedynku z Zespołem Szkół Technicznych Elektronik nasi szachiści uplasowali się na IV miejscu. Opiekun: Marek Dzik.

Klasyfikacja końcowa szkół:

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

3. Zespół Szkół Technicznych Elektronik

4. Zespół Szkół Technicznych "Mechanik"

Ze sportowymi pozdrowieniami.