Świąteczne warsztaty językowe

W miniony poniedziałek (12.12.2022 r.) i czwartek (15.12.2022 r.) ponad stu uczniów ZST Mechanik udało się na świąteczne warsztaty językowe do Goerlitz. Zadaniem uczestników wycieczki było sprawdzenie własnych umiejętności językowych i pokonanie bariery w nawiązywaniu kontaktów w języku obcym 📋✍ Uczniowie wykonywali zadania przygotowane przez p. Marzenę Traczuk. Wyjazd był również świetną okazją do poznania tradycji bożonarodzeniowych w Niemczech 🎄zwiedzania przepięknej starówki miasta oraz świątecznego jarmarku🎅, a to wszystko dzięki p. Mirosławowi Kozakowi, który był naszym przewodnikiem. W wycieczce wzięły udział klasy: 1B, 1C, 1D, 1W oraz 4F5, a opiekunami grup byli: p. Magdalena Nowosielska, p. Jola Brzozowska, p. Sylwia Jagiełło, p. Marzena Traczuk (główny organizator wyjazdów), p. Monika Wojtyra-Spławska, p. Mirosław Kozak, p. Beata Wójtowicz.