POMOC DLA UKRAINY

Pragniemy poinformować, że podczas zbiórek na rzecz pomocy Ukrainie udało się nam zebrać 1236,20 zł! Za całość tej kwoty zakupiliśmy leki i środki opatrunkowe w tym m.in. leki przeciwbólowe, syropy dla dzieci, leki przeciwgrypowe elektrolity, gazy, bandaże, środki antyseptyczne, opaski uciskowe itp. W piątek, tj. 04.03.2022 r., przekazaliśmy naszą paczkę Zespołowi Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze, z której zostanie ona przetransportowana na terytorium Ukrainy, aby wspomóc ludność cywilną, która tam pozostała. Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za Wasze wielkie serca, a także uczennicom, które zbierały fundusze, tj. Ewelinie Kudeli, Karolinie Konias, Alessi Tyce oraz Yulii Mynailiuk. **Poniżej przekazujemy także listę tego, co jest potrzebne na Ukrainie: latarki (zwykłe lub czołówki), bandaże (elastyczny izraelski), gazy, szyny medyczne, chusty trójkątne, śpiwory, karimaty, koce, apteczki, środki dezynfekujące, powerbanki, żywność (produkty długotrwałe), baterie do latarek (LR14C, LR6), chemia codziennego użytku ** Produkty te możecie przynosić do sali 208 lub swoich wychowawców. Organizatorzy zbiórki: Paweł Koszel, Sylwia Jagiełło, Monika Wojtyra-Spławska