Zachęcamy do rekrutacji do naszej szkoły!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Imieniny:
Dominiki, Dominika, Protazego
Użytkowników on-line: 13 Zalogowanych: 0
Szkoła Branżowa I Stopnia
A A A Pdf Print16x16 Mail16x16

Szkoła kształci w zawodach
objętych klasyfikacją zawodów

 
 „MECHANIK” – Jelenia Góra
     Szkoła Publiczna
 
    

Nauka w Branżowej Szkole I stopnia trwa 3 lata i obejmuje kształcenie ogólne i zawodowe.

Kształcenie ogólne i zawodowe teoretyczne odbywa się w naszej szkole tj. ZST  „Mechanik" a kształcenie zawodowe praktyczne obejmuje tzw. praktyczna nauka zawodu u pracodawcy (PMPoland, Metal-Master, Zakładach Mechanicznych, Dr Schneider, Jelenia PLAST, Draexlmaier, PROINVAL, SIMET i innych) na podstawie umowy pracy z młodocianym pracownikiem.

Po ukończeniu Branżowej Szkoły I stopnia i zdaniu egzaminu z jednej kwalifikacji absolwent uzyska dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie, a także otrzyma wykształcenie zasadnicze branżowe.

Absolwenci Branżowej Szkoły I stopnia w celu uzyskania dyplomu technika będą mogli kontynuować naukę w dwuletniej Branżowej Szkole II stopnia. Ponadto absolwent Branżowej Szkoły II stopnia uzyska wykształcenie średnie branżowe i będzie mógł przystąpić do matury.

Absolwenci Branżowej Szkoły I stopnia kształcący się w zawodach, którzy nie zdecydują się na naukę w Branżowej Szkole II stopnia, będą mogli podjąć pracę lub wybrać Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych.

 

Dodatkowo w szkole  możesz rozwijać swoje pasje. Masz do wyboru   liczne koła zainteresowań takie jak: modelarskie, żeglarskie, zespół muzyczny i inne.

W Szkole Branżowej I Stopnia uczniowie kształcą się w zawodach:

 


 
 
 
 
 
 
Prev Sierpień 2020Next
PoWtŚrCzPiSoNd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Czy w drodze do i ze szkoły zachowujesz zasady bezpieczeństwa

    Pie_chart     More_polls