Zachęcamy do rekrutacji do naszej szkoły!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Imieniny:
Dominiki, Dominika, Protazego
Użytkowników on-line: 6 Zalogowanych: 0
Kacper Kubacki „Zwolnieni z Teorii” – olimpiada praktyczna
A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Kacper Kubacki „Zwolnieni z Teorii”
– olimpiada praktyczna
      Wraz z uczennicą z ZSOiT w Jeleniej Górze brałem udział w olimpiadzie praktycznej "Zwolnieni z Teorii". Wszystko polegało na przeprowadzeniu wydarzenia publicznego, reklamy społecznej lub stworzeniu jakiegoś wynalazku, aplikacji, czy strony internetowej. Mieliśmy zrobić coś co przyniesie pożytek dla społeczeństwa. Fakt, że jesteśmy z różnych
szkół pokazuje, że można również zawrzeć nowe znajomości.
        Pomysłów było wiele, lecz wybór padł na projekt "EKO_logika". Celem było pogłębienie wiedzy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Bolkowie, na tematy związane z ekologią i ochroną środowiska. Przez cały projekt prowadziła nas platforma internetowa. Na niej wypełnialiśmy formularze i dostawaliśmy wskazówki.
Zadania jakie zrobiliśmy to:
  • założenie strony na Facebook'u;
  • przeprowadzenie konkursu dla uczniów;
  • stworzenie ogólnodostępnej ankiety;
  • zaprojektowanie i wydrukowanie plakatów;
  • stworzenie prezentacji do przeprowadzenia prelekcji.
        Podczas realizacji projektu, do naszej dyspozycji był mentor, do którego mogliśmy kierować pytania oraz który sprawdzał poprawność wypełnianych przez nas formularzy.
        Cały projekt został już zakończony, a my zostaliśmy finalistami i otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami stworzony z PMI R.E.P. PMI to prestiżowa instytucja zrzeszająca 500 tysięcy kierowników projektów z całego świata. Przy realizacji jednego projektu można również dobrać sobie drugi certyfikat. Nasz wybór padł na certyfikat z marketingu od Coca-Coli. 
        Najlepsze zespoły w Polsce rywalizują również o “Wilki” - nagrody, które odbiera się z rąk przedstawicieli władz państwowych i prezesów największych firm. Kolejnym projektem o to powalczymy, lecz teraz celem było zapoznanie się z platformą. 
        Polecam brać udział w "Zwolnionych z Teorii". Nie dość, że wpływamy pozytywnie na społeczeństwo to i na samego siebie, rozwijając się w nowych dziedzinach oraz wzbogacając własne CV(zdobywamy certyfikaty).
Certyfikat 1
Certyfikat 2
 
Kacper Kubacki 3C
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Prev Sierpień 2020Next
PoWtŚrCzPiSoNd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Czy w drodze do i ze szkoły zachowujesz zasady bezpieczeństwa

    Pie_chart     More_polls