Zachęcamy do rekrutacji do naszej szkoły!!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Imieniny:
Dominiki, Dominika, Protazego
Użytkowników on-line: 10 Zalogowanych: 0
Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie uczniów ZST „Mechanik”
A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie uczniów
ZST „Mechanik” w Jeleniej Górze.
 
            W związku z najnowszymi regulacjami prawnymi w zakresie kształcenia na odległość, powodowanego czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół – z uwagi na profilaktykę COVID-19, proszę, albo inaczej – zobowiązuję każdego z Państwa do dbałości o współpracę z nauczycielami przedmiotowcami, którzy wysyłają Państwa dzieciom – materiały do pracy zdalnej, w celu realizacji podstawy
programowej oraz programów nauczania bez względu na wyjątkowo trudną sytuację, możliwie sprawnej edukacji, monitorowania i oceny ich osiągnięć.
          Proszę Państwa, szkoła to nasze wspólne dobro, a na wykształceniu Państwa dzieci powinno zależeć nam wszystkim. Pomóżcie nam; razem przeciwdziałajmy niechęci części młodzieży do realizacji zleconych zadań, aktywnego uczestnictwa w procesie dydaktyki i wychowania via Internet. Wszyscy musimy być świadomi, że obecny czas to nie są wakacje, a to – jak dzieci będą pracowały, mimo przeciwności losu, wpłynie na ich późniejsze notowania i ostatecznie – na klasyfikację.
         Proszę sprawdzać, czy Państwa dzieci odczytują wiadomości wysyłane przez nauczycieli, czy uczestniczą w zajęciach prowadzonych w sieci, korzystają z otrzymanych kart pracy czy innych form edukacyjnych oraz pomocy dydaktycznych, realizują zalecenia pedagogów, rozwiązują zlecone ćwiczenia i stosują się do wszystkich niezbędnych wytycznych. W razie wątpliwości – proszę kontaktować się bezpośrednio z nauczycielami w sprawie sposobu i trybu realizacji zajęć (zadań i wytycznych), jak również oceniania w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły.
         W przypadku problemów – kontaktujcie się Państwo z wychowawcami klas, zaś w sytuacjach w Państwa opinii tego wymagających: ze mną bądź moimi zastępcami, tj. panami Piotrem Wilkiem i Kazimierzem Hamowskim.
Dziękuję za zrozumienie, wsparcie i empatię. Piotr Iwaniec – dyrektor ZST "Mechanik" w Jeleniej Górze.

Dyrektor ZST „Mechanik”
Piotr Iwaniec          
 
 
 
 
 
 
 
Prev Sierpień 2020Next
PoWtŚrCzPiSoNd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Czy w drodze do i ze szkoły zachowujesz zasady bezpieczeństwa

    Pie_chart     More_polls