Uwaga! Od 16-09-2019 zmiana planu lekcji!!!
Imieniny:
Franciszka, Lamberty, Narcyza
Użytkowników on-line: 15 Zalogowanych: 0
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
A A A Pdf Print16x16 Mail16x16
Uroczyste zakończenie roku szkolnego

          19 czerwca o godzinie 9.00 na boisku rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości udział wzięli uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani poseł Iwona Krawczyk, Pani poseł Zofia Czernow, Pan Prezydent Jerzy Łużniak, Pani Grażyna Malczuk – kanclerz KPSW, Pani Lucyna Musiał, prezes Stowarzyszenia
Pomocy Chorym im. Jana Musiała „Dąb”, Pani prezes MZK Agata Buśko, Pani wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Bożena Wachowicz-Makieła. W uroczystości wzięły udział także przedstawicielki Rady Rodziców: Pani przewodnicząca Małgorzata Dereń i była przewodnicząca, Pani Marta Jaworska. 
           Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu głos zabrał Pan dyrektor Piotr Iwaniec. Przywitał gości, uczniów, rodziców i pracowników szkoły i podziękował wszystkim za całoroczną pracę.  Podkreślił, że kończący się rok szkolny  nie był najłatwiejszy dla  społeczności „Mechanika”. Gigantyczny remont, strajk szkolny, projekty, kształcenie dualne, współpraca z partnerami biznesowymi  były ogromnymi wyzwaniami, które okazały się zarówno pracochłonne, jak i w wielu wypadkach  satysfakcjonujące. Pan dyrektor podkreślił swoją dumę ze wszystkich osiągnięć oraz życzył udanych i bezpiecznych wakacji młodzieży i pracownikom szkoły. Następnie głos zabrała Pani poseł Zofia Czernow, która pogratulowała uczniom sukcesów w nauce. Pani poseł Iwona Krawczyk, podkreśliła w swoim przemówieniu kwestię bezpieczeństwa  w czasie wakacji oraz podarowała voucher dla 10 osób umożliwiający wyjazd do Warszawy. Głos zabrał także Pan prezydent Jeleniej Góry, Jerzy Łużniak, który życzył wszystkim udanego wypoczynku oraz wręczył uczniowi klasy 4 F, Kacprowi Kozłowskiemu, nagrodę za wspaniałe osiągnięcia w nauce i zaangażowanie w życie szkoły. Następnie zaproszeni goście oraz Pan dyrektor rozdali świadectwa z czerwonym paskiem, pamiątkowe „Złote Tryby” oraz nagrody za pracę na rzecz szkoły i udział w konkursach. Najlepszym uczniem w szkole był Kacper Kubacki, z klasy 2 c, który uzyskał średnią 6,0.
           Po zakończeniu uroczystości wszyscy uczniowie udali się z wychowawcami do klas, aby odebrać świadectwa, podziękować za wspólnie spędzony czas i pożegnać się z rówieśnikami i nauczycielami. 
 
Bartosz Kucner

W  obiektywie

 
 
 
 
 
 
 
Prev Wrzesień 2019Next
PoWtŚrCzPiSoNd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Czy w drodze do i ze szkoły zachowujesz zasady bezpieczeństwa

    Pie_chart     More_polls