Pierwszy dzień wiosny jest w naszej szkole Dniem Otwartym!

Dnia 21.03.2022 r. Zespół Szkół Technicznych “Mechanik” w Jeleniej Górze, nie tylko powitał tak wyczekiwaną przez wszystkich wiosnę, ale przede wszystkim uczniów szkół podstawowych oraz ich opiekunów. Nasi Goście mogli zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą edukacyjną, której wybór jest skazany na SUKCES!
Nasi nauczyciele oraz uczniowie oprowadzali zainteresowanych po szkole, dzięki czemu mogli poznać specyfikę poszczególnych kierunków z naszej oferty, poczuć przyjazną atmosferę i nabrać chęci, aby dołączyć od września do naszego Zespołu.
Dziękujemy Wszystkim miłym Gościom za odwiedziny, serdecznie zapraszamy we wrześniu! Drzwi naszej szkoły są zawsze dla Was otwarte, nie tylko wiosną.
Jak mówią nasi uczniowie: Tutaj “Zatrybisz”.
PS. Chcielibyśmy bardzo podziękować za przygotowanie dzisiejszego Dnia Otwartego wszystkim nauczycielom i uczniom naszej szkoły, Samorządowi Uczniowskiemu oraz jego opiekunowi.

Dziękujemy także autorowi zdjęć, Tymkowi Ozimkowi, uczniowi naszej szkoły.