Pierwsze uprawnienia elektryczne dla naszych uczniów.

W dniach 13 i 22 marca, br. w naszej szkole odbył się specjalistyczny kurs zakończony egzaminem
w zakresie eksploatacji instalacji do 1kV. W kursie udział wzięło 13 uczniów naszej szkoły oraz
2 absolwentów, którzy podczas egzaminu uzyskali pozytywne wyniki i otrzymali zaświadczenia ważne przez najbliższe 5 lat. Kurs powoli zaczyna się wpisywać na stałe w kalendarium szkoły. Wszelkie dodatkowe szkolenia, które organizujemy umożliwiają podwyższać kwalifikacje naszych uczniów i absolwentów, przez co mają ułatwione wejście na rynek pracy.

Kurs został zorganizowany dzięki współpracy z Ośrodek Kształcenia Zawodowego  Monika Bierut z Otmuchowa, który posiada oddział w Jeleniej Górze. Najserdeczniejsze podziękowania chcieliśmy złożyć, p. Arturowi Bondarowiczowi, które jest przedstawicielem Oddziału i pomaga, co roku w organizacji tych szkoleń.