Paczuszka dla maluszka w ZST ”MECHANIK"


W tym roku w naszej szkole rusza akcja "Paczuszka dla Maluszka”. Jest to zbiórka pieluch i innych artykułów kosmetycznych dla dzieci, w tym podopiecznych placówek pomocowych takich jak: hospicjum dziecięce, hospicjum perinatalne, dom dziecka, dom samotnej matki w całej Polsce.

Zbiórka trwa od 9.12.2021 r., a dary należy przynosić do sali 208 bądź do swoich wychowawców.
Co jest potrzebne?
Szczególne potrzeby : ręczniki papierowe(to największa prośba), płyny do podłóg, ręczniki kąpielowe dla dzieci, pościele dla małych dzieci do łóżeczek, kaszki mleczne lub ryżowe, wózek podwójny (jak dla bliźniaków), bo ciężko wyjść z taką ekipą maluchów na spacer 🙂 szczoteczki do zębów dla dzieci w wieku od 12roku życia (bo dla maluchów dostaliśmy bardzo, bardzo dużo), ewentualnie: artykuły papiernicze takie jak: długopisy, ołówki, bloki kolorowe, wycinanki (pozostałe raczej mamy).
Więcej informacji u p. Piotra Koszela w Sali 208 lub na plakatach szkolnych
Zachęcamy całą społeczność ZST Mechanik do pomocy