Moja Mała Ojczyzna znowu działa!

Tym razem uczniowie z 7 szkół ponadpodstawowych spotkali się wraz z koordynatorami w Muzeum Karkonoskim. Integracja młodzieży przebiegała pod hasłem „Moda z recyklingu – recykling w modzie”. Warsztaty przebiegały w radosnej, artystycznej atmosferze. Uczniowie mieli bowiem za zadanie stworzyć ekologiczne kreacje z materiałów do recyklingu. Każda drużyna musiała również w ciekawy sposób opisać swój pomysł. Na koniec odbył się swoisty pokaz mody. I miejsce ex aequo: ZSET i Zespół Szkół Przyrodniczo – Usługowych i Bursy Szkolnej,  II miejsce uczniowie klasy 3C5 z „Mechanika” w składzie: O. Bąkowicz I. Dorada, K. Haba, Ł. Graczykowki i Sz. Kwiatkowski. III miejsce zajęli uczniowie z Elektronika. Gratulujemy i dziękujemy. Na koniec wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że chcą powrotu do MMO.

                                                            Szkolny koordynator projektu Aneta Palińska