Międzyklasowy Szkolny Turniej w Piłce Siatkowej

Dnia 28.11.2023 r. nasza szkoła organizowała Międzyklasowy Szkolny Turniej w Piłce Siatkowej. Turniej cieszył się duża popularnościa wśród społeczności szkolnej. Na starcie zawodów stawiło się 16 drużyn w tym reprezentacja nauczycieli. Po zaciętych starciach pomiędzy klasami został wyłoniony zwycięzca zawodów. Klasa 4c w składzie: Błaszczyk Maciej, Gwaj Mateusz, Leszcz Jakub, Leśniak Wojciech, Moskal Marcel, Szajda Matuesz nieustannie wspinała się po drabince turniejowej na sam szczyt pokonując w półfinale drużynę nauczycieli. Starcie finałowe odbyło się pomiędzy 4c i 5c5, z którego zwycięsko wyszła klasa 4c z wynikiem 2:1 w setach.

Dziękujemy za tak liczne uczestnictwo i świetną zabawę wszystkim uczniom a klasie 4c gratulujemy wygranej.

Ze sportowymi pozdrowieniami
Organizator - Jola Brzozowska