Jeleniogórskie Międzyszkolne Potyczki TSL

W dniu 11 kwietnia odbyła się trzecia edycja "Jeleniogórskich Międzyszkolnych Potyczek TSL". W konkursie wzięli udział uczniowie szkół Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych, Zespołu Szkół Elektronicznych i Zespołu Szkół Technicznych Mechanik. Pierwsze miejsce zajął Paweł Najman, drugie Filip Jędrasiewicz, trzecie Tomasz Fabiś. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Opiekunom pani Magdalenie Dobrosielskiej-Kostrzewa, Edycie Oracz, Jaonnie Piecyk, Jowicie Kozubskiej Małgorzaci Kłosowskiej i Danucie Adamowicz dziękujemy za wsparcie i organizację.

Szczególne podziękowania dla pani Wandy Kozyry za obecność i wsparcie uczestników.

Dziękujemy również sponsorom: Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości, firmie Valmed, PWiK Wodnik, Jelenia Plast.