Jasełka w ZST ”MECHANIK”

Święto Bożego Narodzenia to misterium radości i nadziei. W życiu każdego z nas muszą być takie chwile, dzięki którym stajemy się bardziej serdeczni, wrażliwi, bliscy i potrzebni. Wokół wigilijnego stołu, choinki i szopki gromadzi się rodzina, przyjaciele i bliscy. Boże Narodzenie to lekcja miłości, przebaczenia i zrozumienia. Takiej lekcji mogliśmy doświadczyć dzięki uczniom naszej szkoły. Spotkanie przedświąteczne odbyło się 21 grudnia w auli i miało na celu wprowadzić nas w nastrój świąteczny. Odpowiednia dekoracja, kolędy, zaangażowanie uczniów biorących udział w przedstawieniu oraz wspaniała widownia, to przepis na udane spotkanie opłatkowe. Nie zabrakło uśmiechu, wzruszeń oraz drobnych pomyłek. Motywem przewodnim przedstawienia było uwrażliwienie na potrzeby drugiego człowieka . Gorące podziękowania należą się młodzieży, która tak misternie zagrała w jasełkach oraz przygotowała dekorację.