Finały powiatu w koszykówce chłopców

Dnia 30.01.2024 r. odbyły się finały powiatu w koszykówce chłopców w ramach rywalizacji szkół ponadpodstawowych. 

Do walki o tytuł mistrza stanęło siedem drużyn spośród których tylko cztery zakwalifikowały się do ścisłego finału. Nasza reprezentacja w pierwszym spotkaniu finałowym z II Liceum Ogólnokształcącym musiała uznać przewagę bardziej doświadczonych przeciwników i została pokonana 38:18. NIe mając nic do stracenia w  meczu o III miejsce z ZS Elektronik koszykarze z "Mechanika" pokazali niezwykłą wolę walki i prawdziwą grę zespołową, realizując w 100% założenia taktyczne przyjęte przed spotkaniem co w rezultacie zaowocowało pokonaniem "Elektronika" 34:25. Opiekun Ralf Koczwara.

Skład drużyny:

1. Głowienke Marcel

2. Górawski Dariusz

3. Gredes Antoni

4. Jadach Hubert

5. Jadwiński Miłosz

6. Koguciuk Henryk

7. Małecki Filip

8. Skiciński Emiliano

9. Świercz Aleksander

10. Włoszczyński Oskar

11. Zarówny Jakub

Wynik końcowy rywalizacji:

1 miejsce -  II Liceum Ogólnokształcące

2 miejsce -  I Liceum Ogólnokształcące

3 miejsce - ZST "Mechanik"

4. ZS Elektronik

5. ZSOiT

6. ZSTiB

7. ZSPUiBS