Finał „Paczuszki dla Maluszka”


Zakończyliśmy świąteczną zbiórkę artykułów higienicznych dla dzieci z Domu Dziecka w naszym mieście. Społeczność naszej szkoły przygotowała paczki z artykułami, takimi jak: ręczniki, pościele (kołdry, poduszki), kosmetyki, żele do kąpieli , szampony, szczoteczki, pasty do zębów, bieliznę, pieluchomajtki, ubranka dla małej dziewczynki.
W czasie bożonarodzeniowych przygotowań nie zapomnieliśmy o tych najmniejszych i najbardziej potrzebujących.
Podziękowania należą się dla wszystkich, którzy włączyli się w organizację zbiórki. Dla uczniów za ich zaangażowanie i dobre serce. Dla Rodziców za pomoc w przygotowaniu ciast na kiermasz. Dla pracowników za okazane dary. Dla wszystkich, którzy wsparli naszą akcję charytatywną.
„Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczylili.” (Mt 25,40)
Cieszymy się, że wszyscy zechcieli nieść iskierkę radości i dobra do tych, którzy tego potrzebują.