Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku uczciliśmy w naszej szkole Święto Edukacji.
Zgromadzeni w auli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie, po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu narodowego, uczestniczyli w akademii. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli pedagogom uroczyste życzenia, wręczyli kwiaty oraz uhonorowali certyfikatami "belfrów", cieszących się największą sympatią młodzieży.
Pełniący obowiązki dyrektora pan Piotr Wilk wygłosił uroczyste przemówienie oraz wręczył pracownikom nagrody.
W części artystycznej przyjrzeliśmy się kilku malowniczym typom nauczycieli, bez których szkoła straciłaby wiele ze swej atrakcyjności. W ich role wcielili się uczniowie klasy II C: Arkadiusz Kloza, Paweł Kozłowski, Antoni Jędrzejowski, Wiktor Baran oraz II D: Emilia Sopata i Dominik Szkutnicki.
Konferansjerami byli Wiktoria Homa i Maciej Błaszczyk, dźwiękiem operował Wojciech Leśniak - wszyscy z II C.
Na zakończenie wysłuchaliśmy żywiołowego koncertu zespołu E=mc2, kierowanego przez p. Pawła Wrocławskiego, w składzie: Asia Sadocha, Karolina Sinkowska, Michał Gałek, Bartosz Wójtowicz, Grzegorz Kieszkowski, Igor Żabiński, Michał Stelmach, Olek Kłosowski.
Poczet sztandarowy (Malwina Rudzka, Hubert Pleban, Kasper Sokół - IIC) przygotował p. Piotr Koszel.
Za przygotowanie uroczystości odpowiadali nauczyciele: Izabela Seostianin, Marlena Kosiór, Wojciech Balik, Andrzej Szczęśniak.