Drużynowe zawody w tenisie stołowym

Po raz kolejny nasza szkoła miała zaszczyt gościć przez trzy dni najlepszych tenisistów stołowych naszego powiatu w ramach rywalizacji sportowej szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w drużynowych zawodach w tenisie stołowym.

Reprezentacja "Mechanika" w składzie Damian Gruszka - klasa 4c i Szymon Marchalewicz -  klasa 2d pokazała prawdziwy kunszt gry, nie pozostawiając złudzeń komu w tym roku szkolnym należy się tytuł mistrzów w drużynowym tenisie stołowym. 

Nasi zawodnicy pewnie wygrywali kolejne spotkania zarówno w potyczkach indywidualnych jak i deblowych uplasowując się na I miejscu w ramach rywalizacji szkół ponadpodstawowych w naszym powiecie.

Klasyfikacja końcowa szkół: 

1. ZST "Mechanik"

2. ZS Elektronicznych

3. I LO im. Stefana Żeromskiego

4. TEB Edukacja

Ze sportowymi pozdrowieniami.