Charytatywny Kiermasz Ciast

15 grudnia 2022 roku w naszej szkole został zorganizowany Charytatywny Kiermasz Ciast na rzecz akcji Paczuszka dla maluszka, zorganizowany przez uczniów pod czujnym okiem p. Piotra Koszela oraz p. Sylwii Jagiełło. W zorganizowanie kiermaszu włączyło się wiele osób o wielkim sercu. Ilość ciast i chętnych rąk do pomocy przerosła nasze oczekiwania! Słodkości były sprzedawane między godziną 8, a 14, na pierwszym i drugim piętrze. Do wielu rodzajów serników, pierników jak i innych wypieków, można było zakupić kawę czy herbatę. To wszystko w jakże wesołej przedświątecznej aurze. Chcielibyśmy wszystkim bardzo serdecznie podziękować. Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom, którzy przynieśli ciasta, jak i nauczycielom za pomoc w ogarnięciu całego tego jakże bardzo pozytywnego zamieszania. Dziękujemy również wszystkim, którzy te słodkości zakupili i w ten sposób wsparli szczytny cel 🙂 Nasza akcja pokazała, że w naszej małej społeczności szkolnej mamy wielu ludzi o dobrym sercu, którzy pokazują, że razem możemy osiągnąć bardzo dużo. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać 1730.75 zł.