Charytatywny kiermasz ciast w ZST ”MECHANIK”

Charytatywny kiermasz ciast w ZST ”MECHANIK” Dnia 15 grudnia 2021 roku uczniowie naszej szkoły zorganizowali kiermasz ciast. Młodzież przynosiła pyszne wypieki, które stanowiły swoistą cegiełkę wpierającą akcję „Pieluszka dla maluszka”. Dochód z kiermaszu w całości zostanie przeznaczony na paczki dla dzieci, które przebywają w takich instytucjach jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Serdecznie dziękujemy rodzicom i uczniom, którzy przygotowali wspaniałe słodkości. Dziękujemy wszystkim nauczycielom oraz pracownikom, którzy wsparli akcję darem serca i pomocą w organizacji. W sposób szczególny dziękujemy: Pani Barbarze Harasimowicz, Monice Wojtyrze-Spławskiej, Edycie Oracz, Marzenie Traczuk, Marzenie Sładczyk, Magdalenie Wysockiej- Rucie oraz Księdzu Michałowi Kamińskiemu. Uczniowie odpowiedzialni za kiermasz: Klasa 1 A Mirella Zatom, Bartosz Murawski, Paweł Mazepa. Klasa 2 D Olaf Norwicz. Klasa 3D5 Iwona Szafrańska Joanna Przstasz, Wiktoria Niziołek. Klasa 3D Alessia Tyka, Marcelina Tracz. Klasa 4E Karolina Konias, Maciej Płaskociński, Filip Łoza. Organizator kiermaszu Potr Koszel